Чим унікальне видання?
У нас не починають речення словами «як відомо», «ні для кого не секрет» та «стало доброю традицією…». Якщо прочитаєте щось таке в газеті «Дитячий садок. Управління», нагадайте нам більше так не робити. Ми не хочемо розповідати вам про те, що вам відоме і знайоме. Ми прагнемо різнобічно висвітлювати навіть найпопулярнішу тему і знаходити несподівані ракурси. Ми сподіваємося, що в кожному номері ви знайдете те, що допоможе вам у роботі, а крім того — щось таке, що вас зацікавить, здивує, змусить замислитися і щось змінити.
Чим видання допомагає читачу?
Газета «Дитячий садок. Управління» раз на два місяці висвітлює певну тему так, щоб створити об’ємне, щільне уявлення про неї. Тему розглядають в масштабі педагогічного колективу, співпраці педагогів і батьків, у масштабі національному і світовому, у розрізі права, педагогіки, управління, планування.
Для кого призначене видання?
Для управлінців та методистів сфери дошкільної освіти.
Які рубрики включає в себе видання?
Рубрика «Тема номера» — це початок розмови, що триватиме 40 сторінок, тематична вісь, навколо якої групують інші матеріали випуску.
У рубриці «Меридіани дитинства» ми пропонуємо географічно ширший погляд на тему. Дізнавшись про помилки та успіхи закордонних колег, ви зможете ефективніше організувати роботу з певного напряму у своєму закладі.
У рубриці «Досвід» шукайте поради своїх колег-управлінців, а в рубриці «У педагогічному колі» — те, що зможете порадити своїм підлеглим. Про все, що стосується співпраці та спілкування з батьками вихованців, читайте в рубриці «Батьківська вітальня».
Найбільш практичні рубрики — «Проектна діяльність» та «Планування». Тут — готові покрокові рецепти від ваших колег щодо організації проектів, тематичних тижнів, методичної та педагогічної діяльності у вашому закладі
сторінок
Надсилайте матеріали на скриньку: newspaper-dpg@osvitaua.com.
Обмірковуючи майбутній матеріал, подумайте про своїх колег. Чого їм бракує? Що полегшить їхню працю або зробить її ефективнішою? Якому матеріалу вони зрадіють? Що зможуть застосувати в методичній, організаційній роботі через тиждень, місяць, на початку року, під час свят? Що розширить їхній професійний світогляд?
Мабуть, ви вже маєте корисний і унікальний досвід. Розкажіть про свої знахідки! Напишіть про це просто, вичерпно й послідовно, наведіть приклади.
Якщо ви ще не визначилися з темою, запитайте про наскрізні теми найближчих номерів.
Будь ласка, у текстовому документі з матеріалом завжди вказуйте заголовок, прізвище, ім’я, посаду, місце роботи, список використаних джерел.
Не хвилюйтеся, якщо не побачили свій матеріал у свіжому номері газети. Він може стати окрасою іншого випуску.