Підвищення кваліфікації

ФО-П Мосієнко Марина Володимирівна, є фізичною особою-підприємцем,

що провадить освітню діяльність у

сфері підвищення кваліфікації

згідно цих нормативних документів:

Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб.

(абзац 3 ч. 2 ст. 59 VII розділу Закону України “Про освіту”)

Педагогічні та науково-педагогічні працівники … самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації.

(п. 7 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800)

Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути … фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.

(п. 9 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019)

Сертифікати Освітнього дому “Шкільний світ”

Сертифікати Освітнього дому “Шкільний світ”

 

Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі одразу після видачі.
Z

Інформація про суб’єкта, який надає освітні послуги з підвищення кваліфікації

Z

Опанована навчальна тема

Z

Опис досягнутих результатів навчання

Z

Обсяг академічних годин і кредитів ЄКТС

Z

ПІБ особи, яка підвищила кваліфікацію

Z

Дата видачі та обліковий запис документа

Z

Форма навчання

Z

Підпис та мокра печатка

Зразок сертифікату

Це відповідає вимогам згідно чинного “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 (п. 13).

Зверніть увагу!

Освітні програми

На сайті Освітнього дому “Шкільний світ” розміщено офіційні освітні програми підвищення кваліфікації до всіх навчальних тем згідно вимог  (п. 10 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).

Інформація про суб’єкт

Z

Фізична особа-підприємець Мосієнко Марина Володимирівна

Z

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серія АД № 551487, номер запису 2 067 000 0000 004427 від 02.06.2005р.

Z

Провадить освітню діяльність: квед економічної діяльності – 85.59: інші види освіти (академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп’ютерній грамоті та ін.

Z

ІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з фізичними особами та юридичними особами ( які на єдиному податку).