Легенда подорожі

Всесвіт безмежний. Нарешті людство отримало підтвердження життя за межами нашої планети.  Позапланетний розум володіє величезним обсягом знань та прагне передати їх людству. Для цієї місії вони вирішили обрати наймиліший куточок планети Земля. Прибульці довго спостерігали за планетою прагнучи знайти країну, в якій усе прекрасне: чудова природа, добрі люди, красиві міста та багаті селища. І нарешті вони побачили край, в якому під блакитним покривалом приховувалися золоті поля, де в зелені утопали села, а у височінь тягнулися гірські вершини та купола церков. Край, в якому вечірню тишу порушували лиш мелодійні пташині співи та хвилі могутніх рік.

І люди в тому краю були привітними та працьовитими.

Мешканці далекої планети одразу закохалися в цей край, тож вирішили передати усю свою мудрість, усі свої знання жителям країни, що як той птах розправила крила й літала над морями. Однак обраними  мали стати не всі, а лише найдостойніші. Тож перш ніж розкрити таємницю всесвітнього буття інопланетний розум вирішив перевірити, чи гідні мешканці чудової країни тих знань, чи розуміють і шанують вони свою країну, чи цінують усі ті багатства, якими володіють, й обрати з-поміж них найкращих.

Для цього людям запропонували здійснити віртуальну квест-подорож своєю країною, аби, пройшовши усі випробування, відкрити розум для вищих знань, промовивши заповітні слова.

Ви готові довести, що є обраними? Тоді уважно ознайомтеся із правилами квест-подорожі.

Правила квест-подорожі

У межах квесту ви відвідаєте 25 чарівних куточків нашої держави, ознайомитеся із пам’ятками природи та архітектури, дізнаєтеся нові цікаві факти. Та квест — не лише милування природою, а й виконання обов’язкових завдань. Для цього вам доведеться бути спостережливими та уважними. Кожна деталь має значення. Кожна цифра чи буква може бути ключем до розгадки.

Подорожуючи у кожному місті, ви отримаєте підказку для пошуку заповітних слів. Аби продовжити подорож іншим містом, необхідно знайти пароль, який відкриє наступний пункт слідування. І пам’ятайте, успіх вашої подорожі залежить від уміння тримати в секреті свої відкриття.

Шукайте зображення країни, що розправила крила. Першу підказку шукайте на кінчику крила, що спрямоване на захід, і пригадайте рік проголошення незалежності країни.