Журнал "Директор школи. Шкільний світ"

Чим унікальне видання?

В умовах реформування середньої освіти директор школи має постійно тримати руку на пульсі, бути у курсі освітніх змін, вміти вести за собою педколектив та впроваджувати кращий досвід у своїй школі. Діловий інформаційний журнал «Директор школи. Шкільний світ» створено саме для сучасних керівників освітніх закладів України, які прагнуть стати агентами змін, створити новий або ж ефективно розвивати вже сформований вектор розвитку своєї школи.

Чим видання допомагає читачу?

У журналі висвітлюються найкращі доробки зі сфери управління школою на основі впровадження як вітчизняного, так і закордонного досвіду. Гострі та актуальні теми, інтерв’ю з експертами освіти, висвітлення проблемних позицій та питань, які вимагають негайного реагування — це все та багато іншого сучасний керівник може знайти на шпальтах журналу «Директор школи. Шкіль­ний світ».

Для кого призначене видання?

Журнал «Директор школи. Шкіль­ний світ» стане корисним для керівників закладів загальної середньої освіти, методистів та завучів.

Які рубрики включає в себе видання?

Газета “Директор школи. Шкільний світ” містить 3 постійні рубрики:

1. Рубрика «Тема». Кожен номер журналу присвячений певній проблемі: від організації освітнього процесу у школі, побудови команд, вирішення конфліктів до реалізації освітніх трендів. «Інклюзивна освіта», «Медіосвіта у школі», «Альтернативні методи перепідготовки учителя» — статті з цих та інших тем містять достовірну, актуальну та практично-орієнтовану інформацію, яка дозволить директору школи ефективно управляти освітнім закладом, вивчати роботу закордонних колег та впроваджувати найкращий досвід у своїй школі.

2. Рубрика «Методичний кабінет». Журнал зекономить ваш час на пошук рекомендацій щодо науково-методичного забезпечення навчального закладу. У рубриці ви знайдете відповіді на професійні питання: про тонкощі трудових відносин; інструменти підвищення ефективності навчального процесу; кейси про мотивацію вчителів та інноваційні форми навчання та ін.

3. Рубрика «PR-освіта». Рубрика містить кейси, лайфхаки та поради для професійного та особистісного розвитку директора школи. Тести, підбірка професійної літератури, огляд інновацій у освіті — усе це допоможе директору школи бути не тільки професіоналом своєї справи, а й багатогранною особистістю. 

Сторінок

Якщо ви хочете стати автором журналу, надсилайте свої матеріали та пишіть свої ідеї  на електронну пошту редакції Journal-dyj@osvita.ws або на мою електронну пошту Buhaichuk_a@osvita.ws

Анастасія Бугайчук

редактор журналу "Директор школи. Шкільний світ"