Журнал "Методист"

Чим унікальне видання?

Методистперший професійний журнал для методичних служб усіх рівнів.

Містить матеріали щодо науково-методичного забезпечення навчальних закладів; організації проведення моніторингу, оцінювання й діагностики; нормативні документи, зразки ділових паперів, практичні розробки тренінгів, ділових ігор, семінарів.

Матеріали журналу різноманітні за формою, змістом, авторською позицією, що дозволяє кожному знайти цікаву і корисну інформацію.

Чим видання допомагає читачу?

На шпальтах журналу «Методист» Ви знайдете матеріали для науково-методичного, психологічного, матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, методичних структур та інститутів післядипломної освіти; познайомитеся з публікаціями щодо організації, проведення та документального оформлення моніторингу, аналізу, оцінювання та діагностики; дізнаєтеся, як раціонально та ефективно використовувати ресурси освітньої галузі, а саме: інформаційні, людські, фінансові, матеріально-технічні; отримаєте поради з питань консалтингу та освіти дорослих.

Для кого призначене видання?

Аудиторія видання — працівники методичних служб усіх рівнів.

Журнал «Методист» створено для ключових людей освіти: ми не вирішуємо ваших професійних завдань. Ми показуємо шляхи для їх вирішення.

Які рубрики включає в себе видання?

1. Рубрика “Управління”. Як приймати управлінські рішення, вибудовувати стратегії розвитку закладів та установ освіти, планувати свою діяльність та вчити всього цього інших. Це невеликий перелік того, з чим ви зможете познайомитись у цьому розділі.

 2. Рубрика “Професійний розвиток педагога Нової української школи”. Реформа — цікавий, важливий і складний період української освіти. перебуває У той час, як життя ставить все нові й нові виклики, на які треба відповідати, а очевидного й однозначного рішення часто просто немає, завдання методиста — мати здатність побачити ситуації без стандартів і шаблонів і прийти до вдалого результату. Матеріали рубрики спрямовані на забезпечення вдалої і ефективної реформи.

3. Рубрика “Майстерня методиста”. Розробки тренінгів, майстер-класів, ділових ігор, які допомагають методистам проводити роботу з педагогами та колегами корисно, активно і цікаво. Робота з молодими педагогами — важливий аспект роботи методиста. У рубриці до вашої уваги плани роботи школи молодого вчителя, університету молодих керівників, тренінги, лекції, майстер-класи — все те, що допоможе молодим педагогам стати досвідченими професіоналами.

4. РубрикаВиховний простір”. Все про інновації в освіті: форми, методи, методики та технології роботи, необхідні педагогам та управлінцям.

5. Рубрика “Офіційно”. Листи, накази, та нормативні документи Міністерства освіти України, які регламентують та визначають зміст діяльності освітян.

6. Рубрика “Плануємо роботу”. Планування — один з найважливіших етапів роботи методиста, який визначає подальшу стратегію діяльності. У рубриці ви знайдете плани роботи методичних об’єднань учителів, річні плани РМК тощо.

7. Рубрика “Документація: зразки”. У рубриці розміщено зразки розпорядчих документів, без яких не обходиться діяльність жодного методичного кабінету. За їхньою допомогою регламентуються важливі аспекти функціонування та організації роботи. Пропонуємо зразки наказів, аналітичних довідок тощо, які стануть у нагоді при складанні документації.

сторінок

Є цікава ідея та успішний досвід її реалізації? Тоді відкидайте сумніви і долучайтеся до наших авторів, адже освіту України творимо ми самі. Без Вас вона буде іншою. Не ризикуйте:)

Будемо раді, якщо Ви поділитеся своїм досвідом і опублікуєте його на сторінках нашого видання! Стати автором журналу «Методист» нескладно: заходьте на сайт, заповнюйте заявку для автора та надсилайте матеріали.

Матеріали можна надсилати на адресу: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15

або на електронну адресу редакції: journal-msj@osvitaua.com

 

Наталія Харченко

редактор журналу "Методист"