Газета "Дитячий садок"

Чим унікальне видання?

Ми бачимо майбутнє! Про те, що знадобиться вам у вересні, ми думаємо вже в травні. У червні ми знаходимо потрібні матеріали, у липні готуємо їх до друку, а в серпні вони потрапляють до читачів. І так цілий рік: ми дбаємо про потреби читача і задовольняємо їх ще до того, як вони виникають.

Чим видання допомагає читачу?

Читачі газети «Дитячий садок» двічі на місяць отримують тематичну добірку готових розробок занять, театралізованих, музичних, спортивних свят, розваг. У першому номері кожного місяця до цього додається добірка інгредієнтів для власних неповторних розробок: вірші, цікаві факти, загадки, головоломки, посилання на музичні та малярські твори. А крім того — вкладка «Логопедія».

Показано 1–4 із 32

Для кого призначене видання?

Для педагогів дошкільних навчальних закладів: вихователів, інструкторів з фізичної культури, музичних керівників, учителів-логопедів.

Які рубрики включає в себе видання?

Кожен номер газети “Дитячий садок” присвячено певній темі: здоров’ю та безпеці, логіко-математичному розвитку, пізнавальній діяльності, святу, визначному дню, порі року тощо. У рубриці «Тема номера» — розробки занять, свят, розваг, що безпосередньо стосуються цієї теми.

А щоб номер не здався вам надто одноманітним, ми торкаємося й інших тем у рубриках «Розвиваємо логіку», «Школа безпеки», «Природа навколо», «У світі прекрасного», «Основи економіки», «Дужі та вправні» тощо.

Щомісяця виходить два номери газети «Дитячий садок». У першому номері кожного місяця ви знайдете рубрику «Матеріали» до занять, а в ній — інгредієнти для створення власного захопливого заняття з теми номера. 

У щомісячній вкладці — 8 сторінок занять від учителів-логопедів.

сторінок +

сторінок вкладки

Надсилайте матеріали на скриньку: newspaper-dsg@osvitaua.com.

Обмірковуючи майбутній матеріал, подумайте про своїх колег. Чого їм бракує? Що полегшить їм працю або зробить її цікавішою? Якому матеріалу вони зрадіють? Що зможуть застосувати наступного дня після прочитання статті? Що знадобиться під час канікул, під час свят, на початку року?

Мабуть, ви вже маєте корисний і унікальний досвід. Це може бути нова методика, добірка авторських ігор, вправ. Розкажіть про свої знахідки! Напишіть про це просто, вичерпно й послідовно або покажіть на прикладі.

Якщо ви ще не визначилися з темою, запитайте про наскрізні теми найближчих номерів.

Будь ласка, у текстовому документі з матеріалом завжди вказуйте заголовок, прізвище, ім’я, посаду, місце роботи, а також, за потреби, список використаних джерел. Зображення, якщо вони конче потрібні для розуміння тексту, надсилайте окремими файлами. Надсилаючи заняття, не забудьте про додатки,  завдання, якщо вони передбачені в розробці.

Не хвилюйтеся, якщо не побачили свій матеріал у свіжому номері газети. Він може стати окрасою іншого випуску.

Анна Козлова

проєктний керівник газети "Дитячий садок"