Газета "Біологія. Шкільний світ"

Чим унікальне видання?

У чому унікальність… Газета, присвячена живій природі, уже сама по собі унікальна. Бо немає у світі нічого більш досконалого, ніж її величність – Природа, і вивчати її, погодьтесь, справжнє задоволення. Окрім цього, наша газета яскрава, наповнена різноманітним ілюстративним матеріалом  і… так приємно пахне.

Чим видання допомагає читачу?

На сторінках газети “Біологія. Шкільний світ” ви завжди знайдете цікаву та актуальну інформацію про різноманіття живої природи, унікальні властивості живих організмів та особливості їхньої життєдіяльності, новини та досвід методики викладання біології, цікаві форми проведення уроків та їхні розробки, новини із наукового світу та ще багато цікавого.

Для кого призначене видання?

Газета “Біологія. Шкільний світ” стане цікавою та корисною як для учителів біології та природознавства, так і для всіх хто любить природу та захоплюється нею.

Які рубрики включає в себе видання?

Газета “Біологія. Шкільний світ” містить 3 постійні рубрики:

1. ТОП. Це добірка всього найкращого, що може знадобитися при вивченні біології: від фактів до фільмів.

2. Тема номера. Це родзинка газети. Вона робить її повною, цікавою та захоплюючою. Не дочитати не можливо:)

3. Методична скарбничка. Цікаві методи роботи Ви знайдете саме у цій рубриці.

Сторінки

Якщо Ви хочете долучитись до неймовірного процесу створення нашої газети і стати одним із її авторів — я чекаю Ваших матеріалів. Відправити їх дуже легко, достатньо заповнити електронну анкету на нашому сайті  у розділі «Для авторів» або відправити листа на адресу:  newspaper-big@osvitaua.com та, обов’язково, оригінал власноруч заповненої заяви автора на адресу 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.

Але у нас до Вас єдина вимога – матеріали мають бути цікавими. Уявіть себе на місці читача – що б Вам було цікаво дізнатися? У Вас одразу зявиться ідея для написання матеріалу. А ми вже чекаємо!