Газета "Дефектолог"

Чим унікальне видання?

Діти з особливими освітніми потребами – це особлива категорія дітей, яка потребує спеціальних підходів до навчання. На сучасному етапі розвитку цього напрямку, матеріали по роботі з дітьми з ООП знаходяться лише на стадії розробок, але час не стоїть на місці і працювати треба. Отже, пропонуємо надзвичайно цікаві та корисні матеріали, які допоможуть вам стрибнути вперед, не стояти на місці і не витрачати час на підготовку конспектів занять.

Чим видання допомагає читачу?

Кожний номер газети “Дефектолог” відповідає певній темі, яка розкриває актуальні проблеми. У запропонованій темі ви можете знайти як теоретичні матеріали – стисла інформація ключових позицій теми номера, а також практичні матеріали – конспекти занять, методичні рекомендації, корегувально-розвивальні програми для дітей з ООП за різними нозологіями, практичні матеріали для батьків, які вони самостійно можуть використовувати з дітьми.

Для кого призначене видання?

Газета «Дефектолог» знадобиться логопедам, корекційним педагогам, психологам, психотерапевтам, вчителям та вихователям спеціальних та інклюзивних закладів освіти, батькам дітей з ООП.

Які рубрики включає в себе видання?

1. Рубрика «Тема номера» – найактуальніші матеріали за допомогою яких читач може знайти актуальну інформацію, поглибити та розширити свої знання, уміння та навички.

2. Рубрика «Практика» – практичні матеріали, які містять як конспекти занять, так і окремі вправи, ігри, техніки спрямованої для роботи з різними нозологіями дітей з ООП.

3. Рубрика «Освітянам» – рубрика містить практичні та методичні матеріали для вихователів, вчителів. Матеріали допоможуть освітянам не витрачати час на підготовку спеціального конспекту занять.

4. Рубрика «Розвивальна робота» – матеріали цілих програм та занять, які адресовані на профільних спеціалістів, які працюють з дітьми з ООП.

сторінки

Наша редакція відкрита до спілкування як із читачами, які дають змогу визначати наскільки їм подобається результат нашої роботи, так із цінними авторами, які вже стають постійними та охоче надають свій досвід для кожного, хто тримає у руках газету «Дефектолог».

Ми пропонуємо вам не залишати свої матеріали у тіні забутих папок на робочому комп’ютері, а надіслати нам, щоб поділитися та допомогти сотням спеціалістів України. Не закидайте у далекий ящик — надсилайте матеріали!

Кожний автор публікує свої матеріали безкоштовно, а також отримує авторський примірник. Чекаємо листи на електронну адресу редакції newspaper–dfg@osvitaua.com

Анна Козлова

проєктна керівниця