Газета "Дитячий садок. Фантазії вихователя"

Чим унікальне видання?

Ви, напевно, знаєте, як за 15—20 хвилин подбати про навчання, розвиток і виховання малюків так, щоб не нашкодити їхньому здоров’ю та не дати їм занудьгувати. Ми знаємо, як найкраще опрацювати, організувати, оформити конспекти цих занять так, щоб вони стали зрозумілими, корисними та привабними для кожного фахівця.

Чим видання допомагає читачу?

«Фантазії вихователя» — це щомісячна тематична добірка готових розробок занять, театралізованих, музичних, спортивних свят, розваг та оптимальний результат поєднання педагогічної майстерності та видавничої справи.

Для кого призначене видання?

Для педагогів дошкільних навчальних закладів: вихователів, інструкторів з фізичної культури, музичних керівників.

Які рубрики включає в себе видання?

Кожен номер видання присвячено певній темі: здоров’ю та безпеці, логіко-математичному розвитку, пізнавальній діяльності, святу, визначному дню, порі року тощо. У рубриці «Тема номера» — розробки занять, свят, розваг, що безпосередньо стосуються цієї теми.

А щоб номер не здався вам надто одноманітним, ми торкаємося й інших тем у рубриках «Розвиваємо логіку», «Школа безпеки», «Природа навколо», «У світі прекрасного», «Основи економіки», «Дужі та вправні» тощо.

сторінок

Надсилайте матеріали на скриньку: newspaper-dsg@osvitaua.com.

Обмірковуючи майбутній матеріал, подумайте про своїх колег. Чого їм бракує? Якому матеріалу вони зрадіють? Які розробки знадобляться їм під час свят, на початку року, наприкінці року, взимку, восени, навесні?

Мабуть, ви вже маєте цікаві розробки! А якщо ви ще не визначилися з темою, запитайте про наскрізні теми найближчих номерів.

Будь ласка, у текстовому документі з матеріалом завжди вказуйте заголовок, прізвище, ім’я, посаду, місце роботи, а також за потреби список використаних джерел. Зображення, якщо вони конче потрібні для розуміння тексту, надсилайте окремими файлами. Надсилаючи заняття, не забудьте про додатки, схеми, завдання, якщо вони передбачені в розробці.

Не хвилюйтеся, якщо не побачили свій матеріал у свіжому номері газети. Він може стати окрасою іншого випуску.

редакція газети "Дитячий садок. Фантазії вихователя"