Газета "Директор школи"

Чим унікальне видання?

Директорами закладів загальної середньої освіти не народжуються, а стають: через певний проміжок часу, зі здобуттям професійного досвіду. Освітній менеджмент поєднує певні принципи, методи, організаційні та технологічні прийоми управління освітнім закладом, які сприятимуть його ефективному розвитку. Саме керівник школи здатен задіяти економічні, адміністративні методи, а також методи психолого-педагогічного і суспільного впливу, аби найкращим чином виконувати свої обов’язки.

Газета «Директор школи» — це не лише практичне видання для керівників ЗЗСО та їхніх заступників, а й підказка та супровідник на шляху до самовдосконалення фахівця.

Чим видання допомагає читачу?

Сучасний керівник навчального закладу повинен бути готовим до розуміння та впровадження освітніх інновацій, завдяки яким можна вдосконалити шкільне управління. Такий директор має широкий кругозір і не боїться йти на ризик, використовуючи в своїй роботі нові методи.

Завдяки газеті «Директор школи» ви можете як ділитись досвідом, так і брати приклад з інших керівників ЗЗСО, які прагнуть постійно зростати професійно, підвищувати рівень компетентності та постійно рухаються до успіху на освітній ниві

Які рубрики включає в себе видання?

Газета “Директор школи” містить постійні рубрики: «Цікаво знати», «Актуально», «Офіційно», «Інтерв’ю», «Мистецтво управління», «Освітній менеджмент», «Організаційна культура», «Досвід», «Дослідження», «Проектна діяльність», «Зарубіжний досвід», «Психологічна підтримка», «Юридична консультація», «Нотатки на полях», «Бібліотечна поличка», «Думка», «Тема номера».

сторінки

Керівники закладів загальної середньої освіти сучасного рівня мають високу професійну та інтелектуальну компетенцію, відповідальність, розуміють себе та інших. Вони планують свою професійну кар’єру і підвищують рівень творчо-пошукової діяльності в управлінні. Безцінне, коли такі директори у своїх статтях відкривають власне бачення на систему освіти.

Тож, робіть те, в що вірите, і вірте в те, що робите, та надсилайте свої статті для друку на електронну пошту газети «Директор школи» newspaper-dyg@osvitaua.com.

 

Олена Власенко

редактор газети "Директор школи"