Газета "Фізика"

Чим унікальне видання?

Погляньмо довкола і стане зрозуміло, що фі­зичні явища оточують нас із самого дитинства. Фізика — це наука спосте­режень і дослідів, бо поки не перевіриш усі теорії та гіпотези, не впевнишся на 100% у правильності власного судження. Сонячна система, комети та супутники, наноматеріа­ли та робототехніка, штучний інтелект — усе те, з чим ознайомлюються учні на уроках фізики. І завдання вчителя — розповідати про це щоразу цікавіше. Газета “Фізика” це робить щовипуску 🙂

Чим видання допомагає читачу?

Уявіть, що Ви тримаєте в руках газету «Фізика». Закрийте очі і полетіли! Кожна стаття газети переплітає досвід та креативність, методику та практику. 

Завдяки газеті “Фізика” читач дізнається багато нового та цікавого зі світу сучасних технологій, астрономії та фізики, а також зможе підвищити якісний рівень своїх уроків.

Для кого призначене видання?

Якщо Ви мрієте за годину ознайомитися з новинками технологічного світу, побувати у космосі, збагатити свою методичну скарбничку та знайти масу цікавих фактів, то Ви недаремно читаєте цей текст. Проінспектуйте свої педагогічні доробки –  і мерщій в нашу команду авторів!

Які рубрики включає в себе видання?

1. Рубрика «Слово редактора». Вступна стаття, у якій редактор налаштує Вас на активну співпрацю.

2. Рубрика «Дайджест новин». Це «найгарячіша» рубрика, адже саме тут Ви знайдете добірку свіженьких космічних новин, цікавинки про провідні технологічні розробки та ще багато приголомшливої інформації.

3. Рубрика «Методика і практика». Калейдоскоп педагогічних матеріалів, що збирає методичні поради, статті та досвід їх втілення в роботі з учнями.

4. Рубрика «Дидактика». Найпрактичніша частина газети, бо тут зібрані розробки уроків, завдання для перевірки знань, досліди тощо.

сторінок

Якщо у Вашій скарбничці є цікаві, неповторні, захопливі, неперевершені матеріали, впевнена, що вони стануть тим магнітом у газеті «Фізика», від якої не зможете відірватися.  Чекаємо!

Якщо Ви не можете зрозуміти, чи належать Ваші матеріали до зіркових, все одно надсилайте їх нам. Ми вміємо розпізнати родзинку з першого погляду!

Електронна пошта: Newspaper-fig@osvitaua.com

Валентина Сліпченко

редактор газети "Фізика"