Газета "Хімія. Шкільний світ"

Чим унікальне видання?

Хімія – захоплююча наука, вона є однією із фундаментальних наук про природу, яка пояснює процеси, що відбуваються в навколишньому світі, механізми дивовижних перетворень та явищ. Запрошуємо Вас у дивовижну подорож сторінками газети “Хімія. Шкільний світ”, під час якої Ви, окрім цікавого світу науки, знайдете поради щодо методів і методик викладання хімії у школі, розробки уроків, позакласних заходів і занять, особливості та поради щодо проведення різних форм робіт учителя хімії, дидактичні матеріали та ще багато цікавого й корисного.

Чим видання допомагає читачу?

 Сучасні вчені хімічної промисловості невтомно працюють, щоб наше життя було комфортним. Але не варто забувати, що нинішні видатні хіміки ще вчора були зви­чайними учнями, які із захопленням слухали кожне слово учителя про атоми, елементи та кристалічні гратки. Конспекти уроків, цікаві факти, олімпіадні завдання, дидактичні матеріали — усе це ви знайдете на сторінках газети “Хімія. Шкільний світ”.

Для кого призначене видання?

Газету “Хімія. Шкільний світ” призначено для вчителів хімії та всіх, хто цікавиться цією захопливою наукою.

Які рубрики включає в себе видання?

Постійними  рубриками газети “Хімія. Шкільний світ” є рубрики:

  • ТОП
  • Тема номера
  • Методична скарбничка

Залежно від наповненості номера його доповнюють додатковими рубриками.

сторінок

Якщо Ви цікавитеся хімією, хочете долучитися до створення нашої газети і стати одним із її авторів – я чекаю Ваших матеріалів. Відправити їх дуже легко, достатньо заповнити електронну анкету на нашому сайті у розділі «Для авторів» або відправити листа на адресу:  newspaper-big@osvitaua.com та, обов’язково, оригінал власноруч заповненої заяви автора на адресу 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.

Але у нас до Вас єдина вимога – матеріали мають бути цікавими. Уявіть себе на місці читача – що б Вам було цікаво дізнатися? У Вас одразу зявиться ідея для написання матеріалу. А ми вже чекаємо!