Газета "Позашкілля"

Чим унікальне видання?

Всеукраїнська газета «Позашкілля» —  це видання не лише для педагогів закладів позашкільної, а й загальної середньої освіти. На сторінках газети ви знайдете кращі приклади роботи працівників позашкілля, які варті уваги і можуть слугувати прикладом для колег.

Газета створена для творчих педагогів позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Вона сприяє створенню професій­но зорієнтованого освітнього простору, і протягом 10 років висвітлює інноваційні стратегії, методико-дидактичні підходи та ак­туальні питання позашкільної освіти.

 

Чим видання допомагає читачу?

У газеті «Позішкілля» ви знайдете все те, що допоможе цікаво та ефективно побудувати освітній процес. Це теоретико-практичні статті, інноваційні проекти для керівників закладів позашкільної освіти та їхніх заступників; матеріали теоретичного та практичного змісту для роботи методичної служби в закладі; розробки семінарів-тренінгів, засідань методичної ради, майстер-класів для методистів та керівників гуртків. Керівники гуртків знайдуть корисні ідеї у навчальних програмах та у матеріалах до занять з позашкільної освіти  різних напрямів. Варті уваги й наукові дослідження в галузі розвитку позашкільної освіти, практичні розробки занять, тренінги для психологів ЗПО, а також сценарії до свят, ігрових заходів та розважальних програм тощо.

Для кого призначене видання?

Газета «Позашкілля» є корисною для директорів позашкільних закладів освіти, заступників директорів, методистів, керівників гуртків, педагогів-організаторів, психологів ЗПО та педагогів ЗЗСО.

Які рубрики включає в себе видання?

Рубрика «Новини», «Офіційно», «Менеджеру», «Методисту», «Програмне забезпечення», «Керівнику гуртка», «Сценарії заходів», «Дослідження», «Психологічний практикум», «Ігри та розваги».

сторінки

Газета «Позашкілля» виходить друком з 1 січня 2007-го року. За більше ніж 20 років у виданні відбулися певні зміни: вона мала інший вигляд, формат, інші рубрики. Але незмінним залишилось те, що кожний матеріал є віддзеркаленням любові позашкільників до своєї роботи, до дітей, до творчості.

Василь Сухомлинський сказав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнку, фантазії, творчості». І саме робота позашкільників якнайкраще сприяє створенню такого простору. Тож, діліться своїм досвідом і надсилайте матеріали на електронну пошту газети «Позашкілля» newspaper-pag@osvitaua.com.

Олена Власенко

редактор газети "Позашкілля"