Газета "Психолог дошкілля"

Чим унікальне видання?

Робота з малюками, особливо в закладах дошкільної освіти, вимагає від психолога новітніх розробок, які спрямовані на актуальні запити батьків та вихователів. Зазвичай більшу частину роботи психолога займає саме розробка конспектів занять. Ми пропонуємо Вам витрачати менше часу на підготовку, а більше – на спілкування. Тематичні номери дозволять швидко та легко знайти необхідний матеріал.

Чим видання допомагає читачу?

Ви зможете завжди бути готові допомогти запитам клієнтів, адже ми готуємо матеріали, які є найбільш актуальними для батьків, педагогів та психологів. Ви зможете здійснювати власну діяльність з легкістю та задоволеністю за допомогою цікавих матеріалів, які ми готуємо з Любов’ю для вас.

Для кого призначене видання?

Для психологів закладів дошкільної освіти, дитячих психологів та психотерапевтів, керівників науково-методичних центрів.

Які рубрики включає в себе видання?

Газета “Психолог дошкілля” містить 3 постійні рубрики:

1. Інфотека –  теоретичні питання,  пов’язані із темою номера; інтерв’ю з різними спеціалістами, які надають роз’яснення актуальних та спірних питань; нормативно-правові акти; закордонний досвід тощо. Матеріали цієї рубрики ви зможете використовувати на педрадах, батьківських зборах, власних майстер-класах, тренінгах, семінарах.

2Практика – найкращі практичні матеріали (психодіагностичні методики, заняття, семінари, профілактичні, корегувальні та розвивальні програми) від наших авторів за темою номера, які спрямовані для різних цільових аудиторій (діти, вихователі, батьки). Структура кожного заняття містить повний опис алгоритму проведення заняття, до кожної вправи розписані мета та необхідні матеріали. Якщо захочете використати певні вправи до інших своїх занять, ви зможете легко знайти відповідну вправу, а також багато додатків (стимульні матеріали, бланки до вправ).

3. Книжкова полиця – цікаві та корисні книжки, які допоможуть вам поглибити знання за темою номера; книжки, які ви можете порадити батькам та вихователям. Адже ми знаємо, що дуже часто клієнти просять поради «Почитати щось цікаве».

сторінок

Для розміщення реклами фахових психологічних заходів пишіть сюди ↓

Якщо Ви бажаєте поділитись своїм досвідом або небайдужі до розвитку психології в Україні, пропонуємо надіслати матеріали  на електронну адресу видання Newspaper-psg@osvitaua.com. Якщо Ви готуєтесь до атестації та бажаєте, щоб матеріал вийшов вчасно – зв’яжіться з редактором, надіславши листа на електронну адресу Kozlova_a@osvita.ws, щоб дізнатись про заплановану тематику найближчих номерів.

Анна Козлова

редактор газети "Психолог дошкілля"