Газета "Початкова освіта"

Чим унікальне видання?

Матеріали у вільному доступі — це усе, чим не шкода поділитися. Матеріали на шпальтах газети “Початкова освіта” — ретельно відібрані, проаналізовані за своєю актуальністю, зібрані відповідно до сезонності чи календарного планування. Тут і дидактика для дітей, і найцікавіші та найсучасніші розробки уроків, і проектна діяльність, і квести.

Як бонус — цікаві інтерв’ю, розробки уроків та виховних заходів від закордонних колег, нові й креативні методи та форми роботи з дітьми як на уроках, так і в позаурочний час.

Чим видання допомагає читачу?

Кожен матеріал газети “Початкова освіта” проходить ретельну обробку декількома відділами видавництва. Кожна деталь розробки уроку чи виховного заходу спрощується на стільки, щоб учитель чи будь-хто причетний до освіти дітей мав змогу швидко і якісно підготуватися до уроку чи певного заходу. Додатки та дидактика подаються у такому вигляді, що учню не треба довго пояснювати, а достатньо лиш зробити копії й роздати дітям. Також матеріали актуальні при подачі домашніх завдань. Замість номерів вправ чи прикладів пропонуються завдання з теми у цікавій формі, що робить «Закріплення вивченого матеріалу» у вигляді домашніх завдань на багато цікавішим процесом.

Для кого призначене видання?

Газета “Початкова освіта” призначена для вчителів початкових класів, вихователів групи продовженого дня, асистентів… А також матеріали газет стануть цікавими для батьківської спільноти, адже з ними можна працювати не лише на уроках, а й удома.

Які рубрики включає в себе видання?

Теми номерів формуються відповідно до сезонності та актуальності. Кожна тема розглядається з усіх можливих сторін: для дітей, для вчителів, для вихователів, для батьків.

«Початкова освіта» — має 64 сторінки, кожна рубрика — це окремий предмет. Тобто, видання має структуру предметного. Рубрики не повторюються з номера в номер. Якщо в одному номері подано матеріали з математики, читання, Я досліджую світ тощо, то в іншому це може бути основи здоров’я, української мови, англійської мови тощо.

Сторінок

«Початкова освіта. Методичний порадник» — має 40 сторінок. Кожен номер методичного порадника побудовано за певною темою. Якщо тема номера «Безпека влітку», то усі матеріали стосуються цієї теми: виховні бесіди, ігри, розробки уроків, інтерв’ю — усе на тему «Безпека влітку».

Додатком до усього є рубрика «ТОП-5». У кожному номері формується 5 креативних ідей відповідно до сезону: ТОП-5 вазонів для початкової школи, ТОП-5 літніх таборів в Україні, ТОП-5 ютуб-каналів для вчителів (ТОП-5 для дітей), ТОП-5 фільмів з крутими ідеями проведення уроків тощо.

Сторінок

Якщо ви крутий, креативний, сучасний та бажаєте змінити світ через освіту — ми готові до співпраці і будь-яку ідею, перекладену на сторінки буде опубліковано й розповсюджено сотням вчителів України.

Для надсилання матеріалів та співпраці пишіть  на електронну пошту kozlova_a@osvita.ws

Анна Козлова

проєктний керівник видань "Початкова освіта"