Газета "Психолог"

Чим унікальне видання?

Знати все просто неможливо, а особливо знати усі актуальні теми обговорень. Тематичні номери дозволять вам швидко та зручно знайти необхідний матеріал для роботи. Якщо Ви завжди хочете бути у тренді психологічних новітніх технологій та актуальних дискусій, тоді газета “Психолог” саме для Вас! Кількість сторінок видання просто вражає – 88 + 4 картонної вкладки.

Чим видання допомагає читачу?

Для зручності ми розробляємо максимально адаптовані до використання матеріали, які для проведення заняття треба лише відксерити на необхідну кількість учасників. Всередині ви знайдете картонну вкладку, яку можна вивішувати на стенд для інформування. Пропонуємо актуальні питання, унікальні матеріали щодо  практичної діяльності психолога, яку аж ніяк не можливо обійти осторонь.

Показано 1–4 із 26

Для кого призначене видання?

Газета “Психолог” 100% сподобається практичним психологам, дитячим психологам та психотерапевтам, керівникам науково-методичних центрів.

 

Які рубрики включає в себе видання?

Рубрика “Psyinfo” – це теоретичні питання, пов’язані із темою номера; актуальні інтерв’ю з різними спеціалістами, які надають роз’яснення нагальних та спірних питань; нормативно-правові акти; закордонний досвід тощо. Матеріали цієї рубрики ви зможете використовувати на педрадах, батьківських зборах, власних майстер-класах, тренінгах, семінарах.

Рубрика “Psy-box” – це скринька практичних занять за темою номера, які спрямовані для різних цільових аудиторій (діти, вчителі, батьки). Практичні заняття розроблені нашими авторами – практичними психологами, які охоче діляться власним досвідом. Структура кожного заняття містить повний опис алгоритму проведення заняття, до кожної вправи розписані мета та необхідні матеріали.  Якщо захочете використати певні вправи до інших своїх занять, ви зможете легко знайти відповідну вправу.

Картонна вкладка відповідно до теми номера, яку можна вивішувати на стенд для інформування.

сторінок

Для розміщення реклами фахових психологічних заходів пишіть сюди ↓

Якщо Ви бажаєте поділитись своїм досвідом та небайдужі до розвитку психології в Україні, пропоную надіслати матеріали на електронну адресу видання Newspaper-psg@osvitaua.com, а якщо бажаєте дізнатись заплановану тематику найближчих номерів, то зв’яжіться зі мною, надіславши листа на електронну адресу Kozlova_a@osvita.ws

Анна Козлова

редактор газети "Психолог"