Газета "Початкова освіта. Уроки"

Чим унікальне видання?

Окрім великої кількості звітів та паперової роботи,  у вчителя займає багато часу перевірка зошитів та підготовка до уроків. Зрозуміло, що перевірити зошити чи написати той або той звіт ніхто не допоможе, а що стосується підготовки до уроків…

Газета “Початкова освіта. Уроки” містить тільки і тільки розробки уроків. Учитель має змогу взяти з будь-якої розробки ідею або провести повністю такий урок, який викладено на сторінках. А під час підготовки достатньо лише зручно розміститися у кріслі і, смакуючи запашною кавою, погортати сторінки газети. Все! Хоча ні… Необхідно скопіювати додатки (роздатковий матеріал).

Чим видання допомагає читачу?

Автори розробок уроків мають свої смаки та вподобання у написанні матеріалів, і це чудово. Але команда видавництва кожну розробку опрацьовує ретельно й покроково. Кожен урок спрощуємо так, щоб учитель мав змогу навіть просто читати зі сторінок прямо на уроці. Також добираємо  чудові додатки до уроків,  подані в зручній та доступній формі для кожного учня чи учениці, що економить час вчителя, сприяє проведенню цікавих та креативних уроків.

 

Для кого призначене видання?

Газета “Початкова освіта. Уроки”  знадобиться вчителям поч. класів, вихователям групи продовженого дня, асистентам вчителя.

Які рубрики включає в себе видання?

Кожен номер, то як окрема рубрика, тобто… Номери газет формуються по предметах. Один номер містить розробки уроків тільки з математики, інший — з читання, наступний — природознавство тощо. Та все ж таки є один важливий момент. Якщо номер присвячений лише урокам  з  української мови, то  на усі класи початкової школи (від 1 до 4 класу).

сторінки

Якщо ви маєте власні розробки уроків, не варто їх класти в окрему папку на комп’ютері, не варто відкладати можливість опублікувати їх потім.  Зробіть це зараз.

Тел.: +38 (093) 741 55 05

Поштова скринька: aleksieiev_v@osvita.ws

Соц. мережі:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010013655471

https://www.instagram.com/vladymyr_alekseev

Володимир Алєксєєв

редактор газети "Початкова освіта"