Газета "Сучасна школа України"

Чим унікальне видання?

Місія Нової української школи — допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Місія руху EdCamp Ukraine — розбудова і підтримка відповідального вчительства України. Принцип роботи видавництва «Шкільний світ»: підготовка якісних та корисних педагогічних видань для творчих та відповідальних учителів, які постійно працюють над собою.
У прагненні змінити освітній простір та підтримати учителів під час створення Нової української школи ми об’єднали ці три «синергії» та відтворюємо його на сторінках газети “Сучасна школа України”. час.

Чим видання допомагає читачу?

У 2020 році газета «Сучасна школа України» твориться спільно з партнерами EdCampUkraine, видавництвом “Шкільний світ”. У 2020 році газета «Сучасна школа України» буде вас дивувати:
▫️ новими рубриками,
▫️ цікавими інтерв’ю з фахівцями зі сфери освіти,
▫️ професійними порадами від освітніх експертів та експерток,
▫️ закордонним досвідом організації національних та регіональних (не) конференцій руху EdCamp та багатьма іншими актуальними та практичними матеріалами.

Для кого призначене видання?

Адміністрація школи, класні керівники, учителі-предметники, шкільні психологи — кожен та кожна знайде у виданні те, що так необхідне нині — знання, інформацію, унікальний досвід, підтримку, відповіді на запитання, які допоможуть учителям та учителькам рости професійно та змінювати освітній простір навколо себе.


Які рубрики включає в себе видання?

Газета “Сучасна школа України” містить рубрики: 

✔ Новини

✔ Голос EdCamp’у

✔ Тема номеру

✔ Методкабінет

✔ Практика

✔  Рекомендуємо

Сторінки

Є цікава ідея та успішний досвід її реалізації? Тоді відкидайте сумніви і долучайтеся до наших авторів, адже освіту України творимо ми самі. Без Вас вона буде іншою. Не ризикуйте:)

Будемо раді, якщо Ви поділитеся своїм досвідом і опублікуєте його на сторінках нашого видання!

Стати автором газети «Сучасної школи України» нескладно: заходьте на сайт, заповнюйте заявку для автора та надсилайте матеріали.

Матеріали можна надсилати на адресу: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15

або на електронну пошту редакції: newspaper-sug@osvitaua.com

Увесь редакційний колектив газети