Газета "Трудове навчання"

Чим унікальне видання?

Видання для тих, хто не уявляє свого життя без вишивання чи в’язання, електротехнічних робіт чи оздоблення дерева, декупажу чи мо­тання ляльок.

У газеті “Трудове навчання” значна кількість практичних елементів, адже це є основою предмета. Однак практику доповнюють ґрунтовні і лаконічні тео­ретичні відомості, методичні поради, що стануть у пригоді вчителю і допоможуть краще пізнати відомі техніки та ознайомитися з новими. Ми дбаємо про розвиток своїх читачів у сфері ін­новаційних технологій, тому в газеті є чимало матеріалів про використання можливостей комп’ютера на уроках трудового навчання.

Чим видання допомагає читачу?

Газета «Трудове навчання» містить цікаві та пізнавальні розробки уроків, сучасні проекти, які зацікавлять учнів, завдання для підготовки до олімпіад, методичні рекомендації, матеріал для розвитку вчителя, новітні технології та як їх застосовувати на уроках.

Видання містить матеріали повністю готові до проведення. Вчителеві не потрібно шукати додатковий матеріал, все подано в доступній та зрозумілій формі. Роздатковий матеріал потрібно лише вирізати або зробити копію.

Для кого призначене видання?

Газета  “Трудове навчання” знадобиться вчителям трудового навчання та технологій, працівникам позашкілля та профтехосвітянам.

Які рубрики включає в себе видання?

Газета «Трудове навчання» має рубрики «Тема номера», «Профорієнтація», «Методичний портфель», «Самоосвіта».

сторінки

Щоб стати нашим автором  потрібно заповнити заявку на публікацію матеріалу та надіслати на адресу:  м. Київ, вул. Бастіонна 15, 01014 або на електронну пошту newspaper-tng@osvitaua.com