Газета "Управління освітою"

Чим унікальне видання?

Газета «Управління освітою» видавничої групи «Шкільний світ» унікальне. 

Символ газети — стріла. Цей символ (до речі, один з найпоширеніших у геральдиці) має багато значень: це символ сонця, промінь, прагнення до польоту, мужність, цілеспрямованість, швидкість. А ще стріла означає дію, наслідки якої не можна змінити, як не можна повернути в зворотному напрямку стрілу, випущену з лука. Стріла — це те, що влучає в ціль.

.

Чим видання допомагає читачу?

Наші матеріали щодо менеджменту управління освітою призначені для всіх фахівців, які навчають, організовують, керують і ведуть за собою.  Нові цікаві рубрики, нормативно-правове забезпечення, аналітичні матеріали, інтерв’ю з лідерами освітньої спільноти та ще багато цікавої корисної інноваційної інформації. Ми пропонуємо свіжі теми й погляди в системі управління освітою й інструменти для критичного осмислення та вирішення питань, які виникають.

Для кого призначене видання?

Видання створено для управлінського корпусу в освіті.

Газета «Управління освітою» — найголовніший освітній флагман, що вже більш ніж 10 років надихає та задає вектор розвитку та інновацій в освіті України.

Які рубрики включає в себе видання?

1. Управління. Для тих, кому потрібно більше

Коло управлінських умінь успішного керівника надзвичайно широке. Рубрика містять матеріали щодо антикризового управління, прийняття управлінських рішень в непростих ситуаціях, управління інноваціями тощо.

2. Стратегії і тактики освіти. Прикладний менеджмент

Рубрика містить всю необхідну нормативну база управлінця: накази, рекомендації, листи МОН тощо.

3. Робота з командою. Як Я перетворити на МИ

У рубриці: діагностичні методики (як визначити реальний потенціал співробітника; діагностика професійних якостей, мотивація тощо); як заслужити повагу підлеглих: техніки і вправи; конфлікти на роботі: як їх вирішити; створюємо колективу, здатного здійснити ривок, уроки по створенню справжньої команди.

4. Інтерв’ю. ТОП-погляд

Запитання і відповіді від ключових людей, які творять та формують українську освіту.

 

Сторінки

5. Психологія зростання. Все, що необхідно лідерам для саморозвитку

Матеріали, які є своєрідними уроками лідерства: мистецтво переговорів, принципи лідерства як стандарти управління, способи зробити свою мову більш переконливою, вправи на мобілізацію перед спілкуванням та багато інших корисних матеріалів.

6. Професійна етика. Етичні норми ділових зв’язків

Все, що важливо знати управлінцю у сфері професійної етики: від мовної культури керівника та мобільного етикету до культура переконання і критики.

7. Правова сторінка / Юрконсультація

Питання, відповіді та консультації щодо юридичних аспектів у сфері освіти від професійних юристів.

8. Освіта у цифрах і фактах. Інфографіка

Кількісні та якісні показники в освіті і не лише: кількість шкіл, учнів, учителів, за роками, за областями, за мовами, підручники і тощо.

Є цікава ідея та успішний досвід її реалізації? Тоді відкидайте сумніви і долучайтеся до наших авторів, адже освіту України творимо ми самі. Без Вас вона буде іншою. Не ризикуйте:)

Будемо раді, якщо Ви поділитеся своїм досвідом і опублікуєте його на сторінках нашого видання!

Стати автором газети «Управління освітою» нескладно: заходьте на сайт, заповнюйте заявку для автора та надсилайте матеріали.

Матеріали можна надсилати на адресу: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15

або на електронну пошту редакції: newspaper-uog@osvitaua.com

Наталія Харченко

проєктна керівниця