Газета "Здоров'я та фізична культура"

Чим унікальне видання?

Усім відоме народне прислів’я: «Цінує­мо, коли втрачаємо». Адже більшість людей, за винятком тих, хто був відмінником з біоло­гії чи має спеціальну освіту, навіть не замис­люються, де знаходиться той чи інший орган у їхньому організмі, поки не захворіє.

На шпальтах нашої газети ми розкриваємо спо­соби формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, аналізуємо методичні аспекти залучення учнів до здорового способу життя, визначаємо шляхи становлення здоро­вої, активної української молоді.

Чим видання допомагає читачу?

Особливістю видання є те, що новий формат газети “Здоров’я та фізична культура” побудовано так, що кожна людина, незалежно від віку та професії знайде для себе корисні та цікаві речі.

Газета містить розробки уроків, заходів та занять спортивної, здоров’язбережувальної та екологічної тематики, фізичні вправи та психологічні поради, актуальну та доступну інформацію про здоров’я та поради щодо його збереження в сучасному світі.

Для кого призначене видання?

Газета “Здоров’я та фізична культура” розрахована на широке коло читачів, вона стане цікавою та корисною кожному. Основну частину матеріалів розраховано на фахівців спортивного профілю, зокрема вчителів фізичної культури, тренерів, керівників гуртків спортивного та здоров’язбережувального профілю та вчителів екології.

Які рубрики включає в себе видання?

Газета “Здоров’я та фізична культура” містить 3 постійні рубрики:

1. ТОП. Це добірка всього найкращого, що може знадобитися при вивченні біології: від фактів до фільмів.

2. Тема номера. Це родзинка газети. Вона робить її повною, цікавою та захоплюючою. Не дочитати не можливо:)

3. Методична скарбничка. Цікаві методи роботи Ви знайдете саме у цій рубриці.

4. Екологія. У новій рубриці «Екологія» знайдуть для себе корисні матеріали вчителі біології , екології та фахівці природоохоронного профілю.

Сторінок

Якщо Ви вчитель чи тренер, психолог чи фахівець здоровязбережувального чи природоохоронного напрямку, або просто людина, якій є що сказати людству — запрошуємо Вас долучитися до процесу створення нашої газети!

Щоб стати нашим автором достатньо заповнити електронну анкету на нашому сайті у розділі «Для авторів» і прикріпити файл із матеріалами, або відправити листа на адресу:  newspaper-zfg@osvitaua.com та, обов’язково, оригінал власноруч заповненої заяви автора на адресу 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.

Але не забувайте про нашу вимогу – матеріали мають бути цікавими. Уявіть себе на місці читача – що б Вам було цікаво дізнатися? У Вас одразу зявиться ідея для написання матеріалу. А ми вже чекаємо!