Про проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання (технологій) у 2014/2015 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

  1. Провести Всеукраїнську учнівську олімпіаду з трудового навчання (технологій) у 2014/2015 навчальному році (далі — Всеукраїнська учнівська олімпіада) серед учнів 11-х класів.

 

  1. Затвердити рейтинги учнівських команд IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади (додаються).

 

  1. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій (далі — органи управління освітою) забезпечити проведення І—III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад до 5 квітня 2015 року.

 

  1. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти:

4.1. Здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади.

4.2. Забезпечити організацію та координацію проведення IV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у м. Кременці Тернопільської області на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка.

4.3. Сформувати кількісний склад команд IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади згідно з рейтингами, затвердженими пунктом 2 цього наказу.

 

  1. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнською учнівською олімпіадою.

 

  1. Органам управління освітою подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

6.1. До 19 лютого 2015 року — пропозиції щодо персонального складу організаційного комітету і журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади.

6.2. До 10 квітня 2015 року — звіти про проведення і завдання III етапу Всеукраїнської олімпіади та заявки на участь команд у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

 

  1. Витрати на проживання та харчування учасників олімпіади здійснити за рахунок власних надходжень Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка (лист від 13.02.2015 року № 01-09/1-15).

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Павло Полянський