8 квітня 2015 року в школі І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва відбувся фестиваль «Від школяра – писанка бійцю на Великдень», під час якого учні школи одночасно за 25 хвилин розписали тисячу писанок і встановили рекорд України, який зареєстровано експертами Книги рекордів України і про що свідчить виданий навчальному закладу сертифікат.

Фестиваль проводився спільно з ГО «Молодіжна варта знань» та Українським центром народної культури «Музей Івана Гончара». На заході були присутні волонтери, бійці Національної гвардії України, студенти КНПУ імені М. Драгоманова.

Під час фестивалю тривав благодійний збір коштів для медичних команд швидкого реагування «Вітерець» Галини Алмазової, які постійно чергують для порятунку життя українських військових у зоні АТО (Дебальцево-Піски).

Під час розпису писанок у залі панувала надзвичайна патріотична атмосфера, учні вкладали душу в свою роботу. Кульмінаційним моментом було вручення сертифікату та спільне виконання присутніми Гімну України.