Стало традицією напередодні завершення навчального року освітніх закладів брати участь у ярмарку професій, який організовує альма-матер легкої промисловості Київського Національного університету технологій та дизайну спільно з Українською асоціацією підприємств легкої промисловості, Всеукраїнським об’єднанням обласних організацій роботодавців та за підтримки Київського міського та обласного центрів зайнятості.

Під час заходу учасники навчальних закладів мали можливість отримати інформацію від роботодавців галузей легкої, фармацевтичної та меблевої промисловості про наявні вакансії та укласти угоду «Про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти між професійно-технічним навчальним закладом і замовником робітничих кадрів».

Роботодавці у свою чергу презентували власні підприємства та підбирали собі необхідних перспективних учнів на свої вакансії.

Фахівці Київського міського центру зайнятості провели майстер–клас: «Структура резюме», а також семінар на тему: «Шляхи становлення і розвитку в сучасних умовах для подальшої співпраці».

У рамках програми ярмарку відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія освіти з ринком праці – виклик часу», в обговоренні якого було вирішено питання про спільну діяльність роботодавців, навчальних закладів, асоціації підприємств легкої промисловості, центрів зайнятості для забезпечення вимог Європейського співтовариства та створення сприятливих умов забезпечення роботодавців кваліфікованими робітниками й інженерно-технічними кадрами.

Для випускників гарантоване соціально захищене перше робоче місце.