Сьогодні, 16 липня,  під час прес-конференції, присвяченій підсумкам ЗНО, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчукпрезентував аналітичні дані напрацьовані УЦОЯО. Проте зауважив, що раніше він сам був категорично проти різних рейтингів шкіл, адже не було показників, за якими можна було б об’єктивно порівняти ЗНЗ. Цього року такі показники з’явились, бо ЗНО з української мови та літератури складали всі випускники шкіл. До рейтингового переліку потрапили 7 264 загальноосвітні навчальні заклади. Лідером є Українська гімназія № 1 м. Івано‐Франківська, замикають список 12 шкіл Закарпаття.

До першої п’ятірки за регіональними показниками про учасників ЗНО, які отримали 200 балів, потрапили м. Київ, Львівська, Харківська, Дніпропетровська та Київська області.

Сьогодні, 16 липня, під час прес-конференції, присвяченій підсумкам ЗНО, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук презентував аналітичні дані напрацьовані УЦОЯО. Проте зауважив, що раніше він сам був категорично проти різних рейтингів шкіл, адже не було показників, за якими можна було б об’єктивно порівняти ЗНЗ. Цього року такі показники з’явились, бо ЗНО з української мови та літератури складали всі випускники шкіл. До рейтингового переліку потрапили 7 264 загальноосвітні навчальні заклади. Лідером є Українська гімназія № 1 м. Івано‐Франківська, замикають список 12 шкіл Закарпаття.

До першої п’ятірки за регіональними показниками про учасників ЗНО, які отримали 200 балів, потрапили м. Київ, Львівська, Харківська, Дніпропетровська та Київська області.

До речі, кількома днями раніше УЦОЯО опублікував перелік ЗНЗ, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» ЗНО з української мови і літератури, а також оприлюднив список закладів освіти, випускники яких отримали по 200 балів з двох і трьох предметів ЗНО:

Загальноосвітні навчальні заклади, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2015 році (станом на 10 липня 2015 року).

Загальноосвітні навчальні заклади, де навчалися абітурієнти, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання з двох і трьох предметів.