Члени спільноти є активними користувачами Google Apps for Education – системи безкоштовних інструментів, вони надають необхідні технології для освіти і прагнуть поширити використання цих хмарних сервісів у навчальних закладах України. Окрім використання продуктів Google Apps for Education у навчально-виховному процесі, спільнота також розглядає управлінські аспекти переваг використання цих інструментів. У групі на Google+ та у Facebook освітяни обмінюються новинами та обговорюють дискусійні питання, з’ясовуючи перспективи розвитку навчального закладу через впровадження педагогічних та ІКТ-інновацій.

Освітні спільноти Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі. Заходи спільноти проходять як в очному, так і в дистанційному режимах: онлайн викладачі обговорюють цікаві для них теми і обмінюються спостереженнями, а локальні семінари та інші заходи дають змогу побачитися особисто та ближче познайомитися одне з одним. Також на сторінці Сервіси Google у професійній діяльності вчителя члени спільноти проводять вебінари, до яких може долучитися кожен охочий.

Освітні спільноти Google відкриті для всіх: директорів та адміністраторів шкіл, викладачів, учнів і всіх тих, хто використовує продукти Google, щоб навчати інших.

GEG Ukraine створено на основі педагогічної спільноти “Навчаємося з Google”, яку заснували освітяни Наталія Саражинська, Наталія Гущина та Антоніна Букач.

Google Україна запрошує педагогів долучатися до спільноти GEG Ukraine, відвідувати майбутні події та сприяти поширенню інноваційних технологій у систему освіти України!