Роман Безус став одним із 60 лауреатів кабмінівської премії. Його визнали кращим у номінації «За наукові досягнення». Крім матеріального заохочення, науковий діяч отримав пам’ятний нагрудний знак. Церемонія нагородження відбулась у Київській залі Чемпіонів НСК «Олімпійський».

«Приємно, що мене відзначили. Проте я вирішив не залишати гроші собі, а передати їх людям, які дійсно цього потребують. Ми маємо допомагати одне одному у важкі часи. І хоч сума не надто велика, я буду радий, якщо нашим захисникам та їхнім сім’ям вона стане в нагоді», – зазначив Роман Безус.

Роман Безус – переможець першості «Молоді вчені – Дніпропетровщині-2010». З 2011 року він очолює Раду молодих вчених, що об’єднує близько 1,5 тис. науковців області. У 2014 році чоловік став одним із засновників наукового клубу «Південне сузір’я». Його авторські статті, присвячені розвитку органічного виробництва в Україні, опубліковані в провідних вітчизняних і закордонних наукових виданнях.

Довідково

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України засновано у 2000 році. Цю почесну нагороду вручають діячам різних соціальних сфер. Претенденти мають бути не старші 35 років. Лауреатів премії обирають у шести номінаціях: за виробничі, наукові, творчі та спортивні досягнення, за особисту мужність і внесок у розвиток молодіжного руху.