За словами директора закладу Олександра Нішенка, на сьогодні тут навчаються 346 дітей із вадами слуху, захворюваннями органів травлення, порушеннями опорно-рухового апарату та синдромом Дауна. Медичну, психологічну та педагогічну реабілітацію вихованці отримують як у школі, так і у відкритому при ній обласному центрі соціальної реабілітації.

Обласна влада приділяє постійну увагу дітям з особливими потребами. Яскравим прикладом цього є проведений лише за два місяці капітальний ремонт їдальні школи-інтернату «Джерело» на 150 місць. А також будівництво ліфта, що надасть змогу дітям в інвалідних візках пересуватися з першого на третій поверх. Для виконання цих робіт з обласного бюджету було виділено понад 2 мільйони гривень.

Правильний розподіл коштів бюджету має проводитись на інвестиційній основі за принципом повернення. У нас вже є плани таких напрацювань у комунальному господарстві. Проте головною цінністю для нас залишаються саме діти, тож нашим пріоритетом буде вирішення їхніх проблем та потреб. Під час відбору першочергових об’єктів фінансування насамперед були обрані реабілітаційний центр на острові Хортиця та центр соціальної реабілітації при інтернаті «Джерело». В останньому ми показали приклад дуже ефективної співпраці, в такий стислий, двомісячний термін провівши всі заплановані роботи. Гадаю, і в майбутньому, взявшись за справу разом, ми побудуємо в Україні сучасну європейську державу, – зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.