Потреба в освітніх методиках на базі ігор зростає, і ця потреба ускладнюється тим, що спостерігається зниження рівня зацікавленості, зокрема серед дівчат, до наукових і технічних предметів у середній школі та вишах. І ця проблема викликає велику стурбованість у країнах Європейського Союзу.

2 грудня 2015 року Intel оголосила про нову онлайн-платформу Intel® Learning Studio, що містить чимало безкоштовних курсів професійної підготовки на базі ігор. У заході взяли участь понад 280 фахівців у галузі освіти, ігор і цифрових технологій для навчання.

Ці курси, які отримали назву «подорожі», дають змогу вчителям розвинути інтерес школярів до занять за допомогою ігрових методик. Платформа представлена ​​в рамках 12-го саміту Intel Education Summit як безкоштовне рішення для викладачів в усьому світі. Платформа на базі ігор дасть вчителям можливість обмінюватися планами уроків, надавати консультації та відгуки й спілкуватися з колегами з інших країн.

Intel розробила платформу Intel® Learning Studio спільно з Університетом штату Аризона і професором Саша Бараб (Sasha Barab), провідним експертом в області методик навчання на основі ігор і виконавчим директором Center for Games and Impact. «Подорожі» розроблені для навчання та викладання шляхом досліджень, вони нададуть вчителям усі необхідні ресурси та інформацію для розвитку спільної роботи учнів, навичок вирішення проблем і допитливості у дітей в ігровій формі.

Завдання цього проекту полягає в тому, щоб допомогти вчителям у мотивації учнів до навчання. Платформа Intel® Learning Studio також діятиме як соціальний центр діяльності, що дасть змогу вчителям обмінюватися планами уроків, давати консультації та відгуки колегам й отримувати корисну інформацію в рамках глобальної спільноти викладачів.

«У рамках ініціатив Intel у сфері освіти ми допомагаємо вчителям створювати нове покоління учнів, які навчатимуться протягом усього свого життя, – сказала Розалінд Л. Хаднелл (Rosalind L. Hudnell), віце-президент з персоналу, директор із корпоративних зв’язків корпорації Intel і президент фонду Intel Foundation. – Компанії  активно використовують сучасні технології, тому дуже важливо, щоб нинішні студенти мали відповідні навички для подальшого успішного професійного розвитку».

Взяти участь в онлайн-подорожах можна будь-де і будь-коли. Вони містять інструкції для вчителів із метою підвищити персоналізацію занять і надати школярам можливість вибору. Оскільки вчителі використовують ігрове середовище для власного навчання, велика ймовірність того, що вони будуть застосовувати аналогічні прийоми і для школярів. Так, наприклад, вчитель може використовувати підхід на основі ігор для розвитку дослідницького навчання під час уроків природознавства шляхом впровадження спеціальних значків і системи досягнень замість традиційного заучування напам’ять. Ігри та можливості для школярів на їх основі створюють баланс завдань і винагород, що підвищує інтерес школярів до навчання.

«Минулого року ми співпрацювали з Intel в ході проекту з інтеграції технології корпорації в класах у рамках нашого нового комп’ютерного курсу навчання для школярів у Великій Британії. Цей новий ресурс надасть підтримку нашим вчителям при навчанні школярів базовим навичкам. Навчання на основі ігор означає, що діти використовуватимуть під час уроків технології, якими вони користуються у своєму соціальному житті», – сказала Шахнейла Саеед (Shahneila Saeed), керівник програми Digital Schoolhouse *.

Бета-версія платформи Intel® Learning Studio, Designing Projects for Impact, буде доступна вже цього місяця; обмежена кількість користувачів зможе зареєструватися для участі на сайті www.intel.com/levelup. Фінальна версія платформи буде доступна в червні 2016.

Intel і Intel Education понад 20 років надають технології та інструменти для освітніх і державних установ, роблячи доступними ресурси та курси професійної підготовки 15 млн викладачів у всьому світі.