Відповідальна за це така собі установа як Інститут модернізації змісту освіти (ІМЗО). Підпорядкована ця установа Міністерству освіти та науки і керує нею пані Наталя Вяткіна. Основним вид діяльності ІМЗО – “Друкування іншої продукції” (КВЕД 18.12)

Тобто: готувати до друку та друкувати підручники – головне задання цієї установи взагалі і керівника – особисто. Найперше задання.

Саме ця установа мала забезпечити учнів 4 і 7 класів новими підручниками.

І от маємо: сьогодні, 20 січня, підручників у школах немає.

Лише кілька днів тому ми у нашій школі отримали 4% від необхідної кількості підручників. Інші – невідомо коли будуть.

І так само невідомо, чи не повториться цей безлад у вересні: коли за парти сядуть восьмикласники (нинішні учні 7 класу).

Виникає справедливе запитання: хто ж у цьому винен?

І от тут починається улюблена гра чинуш: “Скинь провину на іншого”.

Пані Вяткіна у цій грі досягла видатних результатів: нема питань. 🙂

Але просто так перекинути провину на когось іншого для неї – не дуже комільфо: і сьогодні на брифінгу вона видає неперевершений пасаж (цитую): “Я ще не працюю тут (в ІМЗО – С.Г.) директором півроку, я з 19 серпня тільки прийняла цю справу в свої руки”.

19 серпня? Справді? Ну навіщо ж так підставлятися, пані Вяткіна?

Бо є ж така чудова річ як “Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”.

Забиваємо у пошук ЄДРПОУ 39736985 і… ух ти!

Ой як невдобно получилось…

Виявляється пані Вяткіна призначена на посаду ще 4 квітня. Може, у назвах місяців плутається? Ну там їй що квітень, що серпень, все одно – хоч з квітня, хоч з серпня: все одно підручників немає.

Цікаво: піде пані Вяткіна у відставку не тільки за те, що не виконує свої безпосередні обов’язки, але й за те, що безсоромно вводить в оману суспільство, щоб уникнути відповідальності?

За матеріалами з сайту: site.ua