Пишемо, щоб дізнатися Вашу думку щодо ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ, бо відповідно до нового Закону «Про освіту» в цій сфері мають відбутися суттєві зміни. І довкола цих змін уже багато як сподівань, так і міфів, нерозуміння і побоювань.
– Знань і навичок з яких тем потребує українське вчительство?
– Що заважає педагогам професійно зростати?
– Як часто відкриті уроки перетворюються на «театр», хоча насправді покликані дати якісний зворотний зв’язок?
– Яким критеріям мають відповідати організації, що пропонують підвищення педагогічної кваліфікації?
– Чи можлива прозора та дієва сертифікація в освіті?
У багатьох країнах – незалежно від успішності освітньої системи – постають ці запитання. Вони не оминають і Україну: в освітньому просторі реалізується кілька напрямів реформування, і один із них – зміни у сфері підвищення кваліфікації.
Саме тому СЬОГОДНІ Міністерство освіти і науки України разом із спільнотою відповідального вчительства EdCamp Ukraine запускають масштабне онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогів, у якому ми просимо Вас узяти участь.
1 етап – анонімне онлайн-опитування та аналіз отриманих даних – розпочинається 10 травня і триватиме до 10 червня.
Докладніше про наступні етапи можна дізнатися на СТОРІНЦІ ІНІЦІАТИВИ: www.edcamp.org.ua/teachandlearn.
Переглянути ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ міністерки освіти і науки України Лілії Гриневич можна за посиланням: https://youtu.be/qJFIxqGpieA.
ПРОЙДІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ОПИТУВАННЯ за посиланням: http://bit.ly/edcampteachandlearn та запросіть до нього своїх колег.
Питання підвищення кваліфікації і сертифікації педагогів нині надто важливе, щоб залишатися в стороні й відмовчуватися.
Ваша думка має бути врахована. 
До участі запрошуються педагоги й адміністрація закладів освіти, викладачі та студентство педагогічних вишів, науковці, представниці й представники управлінь освіти, методичних служб, державних і недержавних організацій, які надають підвищення педагогічної кваліфікації.
Дослідження реалізується за магістральної підтримки Міжнародного благодійного фонду «Відродження» і Фонду народонаселення ООН в Україні. Методичну підтримку надають Державна інспекція якості освіти і фінська компанія Lumo Education. Інформаційну допомогу забезпечують ГО «Батьківський контроль», ГО «Відкритий університет Майдану», студія онлайн-освіти «EdEra», ГС «Міжнародний інститут інтегрального розвитку», Лабораторія освітніх змін Impact Hub Odessa, компанія «Лінгвіст», портал «Нова українська школа», ГС «Освіторія», Благодійний фонд Порошенка, ГО «Смарт освіті», ГО «Український інститут майбутнього», Центр нової освіти Івана Іванова, Amnesty International в Україні, Microsoft в Україні.
З повагою — EdCamp Ukraine
Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!