Газета "Краєзнавство. Географія. Туризм"

Чим унікальне видання?

Практична. Цікава. Незвична подача навчального матеріалу. Сучасна. Інклюзивна.

Останнім часом саме такі відгуки надходять на адресу газети «Краєзнавство. Географія. Туризм». «Хочу мати таку газету!!!» — щоразу говорю собі як редактор і географ за фахом. Чому? Тому що саме такого видання не вистачало мені, молодому спеціалісту, який прийшов до школи після університету й гадки не мав, що з цими знаннями робити і як їх передати дітям. Географія — наука суспільна. Вона розповідає про різні аспекти з життя природи і людей, а тому на сторінках цієї газети ви можете зустріти інформацію, про яку навіть і не замислювалися…

Чим видання допомагає читачу?

Зміст кожного номера газети «Краєзнавство. Географія. Туризм» формується дуже ретельно. Враховується багато чинників: програми, календарно-тематичне планування, календарні дати, економічні та політичні події в країні тощо. Крім того, значна увага приділяється матеріалам туристично-краєзнавчого характеру, як тим, які формують любов до України, рідного краю, свого міста, природи. Такі матеріали особливі: вони несуть подвійну природу — навчальну і виховну. Їх унікальність ще й у тому, що вони можуть використовуватися не тільки на уроках, але й після них: у позакласних інтелектуальних заходах, виховних бесідах тощо.

Для кого призначене видання?

Газету «Краєзнавство. Географія. Туризм» рекомендовано для студентів-географів, методистів природничих дисциплін, учителів, які відчувають тонку межу між суспільними і природничими науками: вчителів географії та економіки, біології, історії та правознавства, а також керівників гуртків закладів позашкільної та профтехосвіти.

Які рубрики включає в себе видання?

В газеті «Краєзнавство. Географія. Туризм» — 68 сторінок. Є рубрики, які вже стали впізнаваними завдяки цікавим і неочікуваним матеріалам: «Освіта після уроків» (позакласна робота), «Педагогічна майстерня: урок», «Тематичний контроль», «Постать».

Сторінок

«Учитель географії розлучається зі своїми учнями. Але випускник школи не розлучається з потребою в географічних знаннях, необхідних йому протягом всього життя, знаннях, отриманих в школі…». Ці слова відомого ґрунтознавця і географа Герасимова І. П. вказують на зв’язок поколінь, який існує з давніх часів між учнями і їхніми улюбленими вчителями, особливо тими, кому вдалося визначити професійну траєкторію свого вихованця.

 

Анна Козлова

проєктна керівниця